Наш портал розповідає про служіння православних громад Боярського благочиння (Київська єпархія, Українська Православна Церква).
Проект заснований та здійснюється з благословіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України


 

Про сайт

Сайт “Православна Боярка” (Боярський православний портал) створено з метою інформування парафіян та мешканців міста Боярки про діяльність приходів Української Провославної Церкви у нашому регіоні.

Боярський православний портал. 2008 рік

Основні завдання, які ставилися перед проектом, слідуючі:

1. Сприяння просвітницькій, освітній та місіонерській роботі Церкви у регіоні. Надання неупередженої інфрмації про Українську Православну Церкву та православні парафії Боярки – з першоджерел – всім тим, хто потребує такої інформації. Налагодження інформаційної співпраці з громадськими організаціями та спільнотами міста, а також з місцевими засобами масової інформації та органами державного самоврядування.

2. Надання у розпорядження православних громад Боярки сучасного інформаційного інструмента, який буде сприяти всебічній співпраці – тобто дозволить оперативно узгоджувати спільні дії та реалізовувати спільні проекти.

3. Надання можливості парафіяльним громадам міста використовувати спільний інтернет-ресурс для потреб власної діяльності та розвитку – наприклад, звертатися до благодійників по фінансову допомогу у будівництві храму, публікувати об`яви про запрошення потрібних майстрів та фахівців, звітувати про хід робіт, публікуючи фотографії храму, робочі звіти, тощо.

Проект порталу було підготовано Свято-Миколаївською парафією міста Боярки у 2007 році. Практичну реалізацію розпочато у 2008 році з благословіння Блаженнішого Володимира, Предстоятеля Української Православної Церкви, Митрополита Київського та всієї України.

Розробку та виготовлення порталу здійснено фахівцями IT-спільноти WA-Coautors при технічному та консультаційному сприянні WordPress International (росїйська та українська групи технічної підтримки). Хостинг надано Українським християнським сервером Hrest.info.

У 2010 році був здійснений частковий редизайн та  перша модернізіція, що розширила функціональність порталу.

Боярський православний портал. 2010 рік

Восени 2011 року, з метою створення сприятливих умов для колективної роботи адміністраторів та редакторів, було виконано повне оновлення програмного ядра, покращено ергономічні якості структури,  оновлено дизайн порталу.

Боярський православний портал. 2011 рік