Наш портал розповідає про служіння православних громад Боярського благочиння (Київська єпархія, Українська Православна Церква).
Проект заснований та здійснюється з благословіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України


 

Відбулись збори Боярського благочиння

20. 03. 2014

Збори блоагочиння

19 березня з благословіння Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій звершив Літургію Передосвячених Дарів в Свято-Михайлівському історичному храмі міста Боярка, Київської області.

Його Преосвященству співслужили благочинний Боярського благочиння – протоієрей Володимир Паращак, настоятель храму – протоієрей Віктор Мерзлікін та духовенство благочиння.

Перед початком богослужіння всі священнослужителі підійшли до сповіді, яку звершив духівник благочиння протоієрей Віктор, настоятель Свято-Михайлівського храму.

У своїй проповіді Владика Іларій наголосив на необхідності здійматися над земними турботами і частіше звертати свої духовні очі до Бога та у своє серце. Також Його Преосвященство привітав з 60-ти річним ювілеєм клірика Боярського благочиння протоієрея Валерія Дьоміна, настоятеля храму Святого Миколая, що знаходиться у Військовому ліцеї імені Івана Богуна.

Зі словами подяки від імені духовенства та парафіян Свято-Михайлівського храму до Преосвященнійшого Владики звернувся клірик Свято-Михайлівського храму ієромонах Флавіан (Гоженко), подякувавши Його Преосвященству за візит і спільну молитву.

Після Божественної Літургії Владика очолив збори Боярського благочиння, на яких було обговорено нагальні питання життя парафій. Також, було обговорено суспільно-політичну ситуацію в країні, та згідно благословіння священноначалія вирішено посилити молитву за мир і спокій у суспільстві.

На останок Владика Іларій висловив слова подяки духовенству за сумлінні труди на славу Святої Церкви, та закликав на всіх Боже благословіння.


 

Додати в соціальні мережі


Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community News2.ru Korica Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru МоёМесто.ru

Автопідбір публікацій за темоюСусідні публікації