Наш портал розповідає про служіння православних громад Боярського благочиння (Київська єпархія, Українська Православна Церква).
Проект заснований та здійснюється з благословіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України


 

Звернення до боярчан клірика Свято-Михайлівського храму міста Боярка ієромонаха Флавіана (Гоженка)

23. 02. 2014

ієромонах Флавіан Дорогі боярчани!

В ці дні наша Держава переживає Голгофу у своїй новітній історії. Її жовто-блакитний прапор – символ хліба і неба, – залито кров’ю. Він роздирається міжусобицею. Станьмо сьогодні творцями миру, які синами Божими назвуться та помолімось за упокій тих, кого з-поміж нас вирвало смертоносне жало братовбивчого протистояння.

Вчора, в день Вселенської Батьківської суботи в Свято-Михайлівському, історичному храмі міста, особливо було пом’януто всіх загиблих під час міжусобних протистоянь. Ми молимося за упокій їх душ, за прощення гріхів і Боже милосердя до тих, хто передчасно постав перед Милосердним Богом.

Сьогодні, в неділю 23 лютого о 14 годині відбудеться автомобільна хресна хода з іконою «Боярського Спасу» та іконою з частиною Животворчого Хреста Господнього та мощами святих рівноапостольних Костянтина та Єлени, на всіх вїздах в місто буде звершена молитва за Україну.

Закликаю і прошу всіх боярчан бути відповідальними в ці дні, не переходити межу людяності, берегти місто і один одного від провокацій. Ми маємо зберегти кожну цеглину нашого міста, бо перед нами шлях нової історії. Нам потрібно берегти Україну, бо в нас іншої намає, нам потрібно берегти й наше славне місто, бо в нас іншого немає. Все проходить, і це пройде. Як ми будемо дивитися у вічі один одному завтра – залежить від нас сьогодні, залежить від нашої доброї волі, від нашої любові один до одного. Бог Миру і Любові нехай перебуває зі всіма нами. Вічна пам’ять тим, хто загинув.

Молимось, Боже Єдиний, нам Україну храни, всі Свої ласки й щедроти Ти на люд наш зверни. Дай йому волю, дай йому долю, дай доброго світу, щастя, дай, Боже, народу многая літа!

З благословінням та любов’ю до боярчан,
ієромонах Флавіан (Гоженко),
клірик Свято-Михайлівського храму міста Боярка.


 

Додати в соціальні мережі


Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community News2.ru Korica Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru МоёМесто.ru

Автопідбір публікацій за темоюСусідні публікації