Наш портал розповідає про служіння православних громад Боярського благочиння (Київська єпархія, Українська Православна Церква).
Проект заснований та здійснюється з благословіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України


 

Свято Преображення Господнього. Боярка, 19 серпня 2013 року

27. 08. 2013

Свято Преображення Господнього. Боярка, 2013

Святкуванням Преображення Господнього Церква урочисто сповідує і прославляє єднання Божественної і людської сутностей у особі Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа.

Свято Преображення Господнього. Боярка, 2013

“Священна подія Преображення Господнього нагадує нам усім про те, що для того, щоб увійти в ту славу, яку Господь показав на Фаворській горі і обіцяє своїм вірним дітям, ми повинні преобразити свою душу. Ми повинні обновлятися, відновлювати в собі спотворений гріхами образ Божий, щоб він засяяв у кожному з нас до кінця цього земного життя, за яким почнеться життя нове. […] У день, коли Господь преобразився на Фаворі, у сяйві нерукотворному показав славу Свою, ми просимо, щоб Він освітив і наші душі світлом і Божественною благодаттю, допоміг нам, грішним, пройти земний шлях з гідністю і виконати наше покликання – бути небесними громадянами Горнього Єрусалима”- з проповіді Блаженнішого Митрополита Володимира, предстоятеля Української Православної Церкви.

Свято Преображення Господнього. Боярка, 2013

19 серпня, в день, коли Православна Церква відзначала Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, в усіх храмах Боярки було відслужено Божественну літургію, а після неї, за традицією, відбулося освячення плодів нового врожаю.

На фото Діани Кузнецової – освячення плодів у Свято-Миколаївському храмі міста Боярки.


 

Додати в соціальні мережі


Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community News2.ru Korica Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru МоёМесто.ru

Автопідбір публікацій за темоюСусідні публікації