Наш портал розповідає про служіння православних громад Боярського благочиння (Київська єпархія, Українська Православна Церква).
Проект заснований та здійснюється з благословіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України


 

Відбувся Ювілейний Собор Української Православної Церкви

12. 07. 2011

Відбувся Ювілейний Собор Української Православної Церкви

8 липня в Трапезній палаті храму преподобних Антонія та Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври під головуванням Блаженнішого Митрополита Володимира відбувся Ювілейний Собор Української Православної Церкви.

Розпочалася робота з молебню, після чого Блаженніший Владика звернувся з вітальним словом до учасників Собору.

Далі було обрано редакційну комісію Собору. Керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан зачитав вітальні адреси учасникам Собору від Святішого Патріарха Кирила та Президента України Віктора Януковича.

Голова Мандатної комісії митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій оприлюднив статистичні данні по кворуму на Соборі.

Далі робота продовжилася за порядком денним, а Блаженніший Митрополит Володимир виступив із доповіддю.
Після цього керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, від імені учаників Собору, подякував Блаженнішому Митрополитові Володимиру за понесені труди по управлінню Української Православної Церкви.

Далі Блаженніший Митрополит Володимир, від імені учасників Собору, привітав деяких архієреїв із ювілеями та вручив їм відзнаки Української Православної Церкви:

Архієпископ Вінницький і Могилів-Подільськоий, з нагоди 15-річчя архієрейської хіротонії, нагороджений орденом преподобного Феодосія Чернігівського;
Архієпископ Криворізький і Нікопольський Єфрем, з нагоди 45-річчя від дня народження, – орденом святого благовірного князя Ярослава Мудрого;
Архієпископ Полтавський і Миргородський Филип, з нагоди 55-річчя від дня народження, – орденом святого благовірного князя Ярослава Мудрого;
Архієпископ Рівненський і Острозький Варфоломій, з нагоди 20-річчя архієрейської хіротонії, – орденом преподобного Феодосія Чернігівського;
Архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій, з нагоди 20-річчя архієрейської хіротонії, – орденом святителя Петра Могили.

На завершення Собору Блаженніший Митрополит Володимир ще раз звернувся до присутніх і закликав їх завжди перебувати в любові та взаємопорозумінні.


 

Додати в соціальні мережі


Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community News2.ru Korica Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru МоёМесто.ru

Автопідбір публікацій за темоюСусідні публікації