Наш портал розповідає про служіння православних громад Боярського благочиння (Київська єпархія, Українська Православна Церква).
Проект заснований та здійснюється з благословіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України


 

Голова Синодального військового відділу УПЦ привітав ветеранів Великої Вітчизняної війни з Днем перемоги

10. 05. 2009

Архиєпископ Львівський і Галицький АвгустинЗвернення Голови Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України до ветеранів Великої Вітчизняної війни з нагоди Дня перемоги
 
Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни!

Дві великі Перемоги, хоча досить різні за суттю та змістом, святкуємо ми квітучою весною й тому дві величезні радості переповнюють серце кожного нашого співвітчизника. Перша радість – найбільша радість, яка тільки може бути для нас, православних християн, полягає у великодньому вітанні: «Христос воскрес!» – радість про перемогу Христа над смертю, гріхом і дияволом. Христос переміг смерть – і вона вже не панує над людиною. Христос переміг гріх – і силою Його ми боремося з гріхом і перемагаємо його, стаючи соратниками Спасителеві. Христос переміг диявола – і ворог роду людського подоланий.

Друга радість – радість від того, що знову й знову ми можемо принести слова величезної подяки вам, дорогі ветерани! Ви перемогли фашизм і Бог не допустив панування коричневої чуми над нашою землею. Завдяки Вам уже кілька поколінь людей живуть, не знаючи війни, і ми маємо можливість спасати свої душі для вічності, служачи Богові й трудячись на користь Батьківщини й нашого народу.

Від всієї душі бажаю Вам, дорогі брати й сестри, здоров’я, кріпості сил, оптимізму й душевної бадьорості в наш непростий час. Нехай зберігається нерушимим Ваше фронтове братство і буде невичерпною любов і турбота держави й близьких про усіх Вас!

З любов’ю у Христі, повагою й вдячністю,

9 травня 2009 року
 
† Августин
архієпископ Львівський і Галицький


 

Додати в соціальні мережі


Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community News2.ru Korica Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru МоёМесто.ru

Автопідбір публікацій за темоюСусідні публікації