Наш портал розповідає про служіння православних громад Боярського благочиння (Київська єпархія, Українська Православна Церква).
Проект заснований та здійснюється з благословіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України


 

Пасхальне богослужіння та Світла седмиця у Свято-Миколаївському храмі. Хроніка подій

23. 04. 2009

Пасхальне богослужіння та Світла седмиця у Свято-Миколаївському храмі

18 квітня о 23:00 на території військового ліцею ім. Івана Богуна в храмі Святителя Миколая було урочисто зустріто Благодатний вогонь. Після зустрічі було відслужено Святкове Пасхальне богослужіння на чолі з настоятелем Храму прот. Валерієм (Дьоміним) та кліриком ієреєм Рустіком (Романієм).

18 квітня. Цього дня у Свято-Миколаївському храмі пройшла виставка виробів з бісеру. Вироби були виготовлені вихованцями гуртка, що діє при недільній школі.

19 квітня, о 8:00 настоятелем храму прот. Валерієм було освячено Пасху високоповажним гостям в лиці Генерала Армії України Кузьмука О.І.та депутатів Верховної Ради. Настоятель та  прихожани привітали Генерала з днем народження та подарували йому ікону Святителя Миколая.

Пасхальне богослужіння та Світла седмиця у Свято-Миколаївському храмі

Наша довідка: Генерал Армії України Кузьмук О.І. є одним з ініціаторів, а також безпосереднім організатором робіт з будівництва Свято-Миколаївського храму на території Військового ліцею.

20 квітня. В понеділок Світлої седмиці після Божественної літургії настоятелем Свято-Миколаївського храму, кліром та прихожанами проведено благодійну акцію для дітей–інвалідів та дітей-сиріт дитячого будинку «Малятко». Під час заходу дітям було вручено подарунки та Пасхальні куличі з солодощами. Активну участь в цій акції взяли волонтери Київського Іонинського чоловічого монастиря, а також благодійники Андрій Дворовий та Костянтин Дворовий.

У дошкільному навчальному закладі «Іскорка», м.Боярка

22 квітня. У дошкільному навчальному закладі «Іскорка» діти та їх батьки, вихователі, а також гості Свято–Миколаївського храму відвідали святкову виставу, присвячену святкуванню Пасхи. Священник Валерій (Дьомін), ієрей Рустік (Романій) та Наталія Дворова нагородили учасників солодкими Пасхальними подарунками. Дякуємо за підтримку наших благодійників Андрія та Костянтина Дворових. Також висловлюємо вдячність керівництву ДНЗ «Іскорка»


 

Додати в соціальні мережі


Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community News2.ru Korica Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru МоёМесто.ru

Автопідбір публікацій за темоюСусідні публікації