Наш портал розповідає про служіння православних громад Боярського благочиння (Київська єпархія, Українська Православна Церква).
Проект заснований та здійснюється з благословіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України


 

Боярка. 19 грудня 2008 року. День пам`яті святого Миколая чудотворця

24. 12. 2008

Боярка. День пам`яті святого Миколая чудотворця

Ще зранку у Боярці почали перегукуватися церковні дзвони. На святкову службу до храму Святого Миколая чудотворця, незважаючи на ожеледь, поспішали християни з усього міста. На храмове свято парафію відвідав архієпископ Львівський і Галицький Августин, голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України, а також благочинний Києво-Святошинського району, настоятель храму Вознесіння Господа Ісуса Христа протоієрей Василь Русинка і священики сусідніх парафій.

Боярка. День пам`яті святого Миколая чудотворця

У своїй проповіді архієпископ Августин розповів християнам про життя та служіння Святого Миколая. Окремо з пастирськими настановами звернувся до військових – офіцерів та учнів Ліцею ім.Івана Богуна, що були присутні на службі. Вручив церковні нагороди начальнику ліцею і ліцеїстам, а також подарунки дітям. Потім усі присутні були запрошені на святкову трапезу.

Боярка. День пам`яті святого Миколая чудотворця


 

Додати в соціальні мережі


Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community News2.ru Korica Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru МоёМесто.ru

Автопідбір публікацій за темоюСусідні публікації