Наш портал розповідає про служіння православних громад Боярського благочиння (Київська єпархія, Українська Православна Церква).
Проект заснований та здійснюється з благословіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України


 

До Дня Святого Миколая. Благодійна акція «Подаруй дитині іграшку»

03. 12. 2008

Подаруй дитині іграшку

Напередодні Дня святого Миколая у Києво-Печерській Лаврі Фонд Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового проведе незвичайну Благодійну акцію «Подаруй дитині іграшку». Йдеться про концерт духовної музики за участю хору Київської духовної академії і семінарії та дівочого хору Київського міського палацу творчості дітей та юнацтва, на який можна буде потрапити не за вхідним квитком, а за невеличку пожертву – нову дитячу іграшку. 19 грудня, саме в День святого Миколая, Митрополит Київський і всієї України Володимир власноруч передасть зібрані іграшки малюкам, що виховуються в дитячих будинках і перебувають на лікуванні в клініках Київської області.

Концерт відбудеться 17 грудня о 18.00 у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври. Програма розрахована на 1 год. 20 хв., до неї увійшли твори вітчизняних композиторів, а також українські колядки та щедрівки.


 

Додати в соціальні мережі


Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community News2.ru Korica Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru МоёМесто.ru

Автопідбір публікацій за темоюСусідні публікації