Наш портал розповідає про служіння православних громад Боярського благочиння (Київська єпархія, Українська Православна Церква).
Проект заснований та здійснюється з благословіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України


 

Молитва матері. Тяготи сучасних жінок-мироносиць

20. 10. 2008

В одному підмосковному храмі працює сторожем нестарий ще чоловік. У нього впалі щоки, рання лисина – здебільшого результат буйної пиятики в молодості. Зараз він не п’є.

– Зайшов, – розповідає, – якось випадково в храм з цікавості і з пляшкою горілки в кишені. Стою, дивлюся, чудно якось, дорослі люди, а поклони б’ють, хрестяться. І раптом пронизало, як розпеченим залізом – такою ненависною стала пляшка в кишені. Вийшов за огорожу і вилив її прямо на землю. І – знову в храм. І якось само собою вийшло: все, більше пити не буду.

Знаю його матір. Коли запитала, як зцілився її син від тяжкої недуги, вона заплакала:

– Молилася, дуже молилася.

“Само собою вийшло”… За цим “само собою” молитовна праця люблячої матері. І може, саме тоді, коли пронизало його душу озаріння, стояла ця жінка похилого віку на стертих до крові колінах і молила Бога спасти свого заблудлого сина. Він про це і не довідається ніколи. То нічого, що не довідається. Але ж кинув пити, кинув шабашити серед таких, як він, заблудлих, і прийшов сторожем в храм Божий за скромну зарплату чесно працюючої людини. Допоможи йому, Господи. І матері його воздай сторицею за терпіння.

Наталя Сухініна


 

Додати в соціальні мережі


Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community News2.ru Korica Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru МоёМесто.ru

Автопідбір публікацій за темоюСусідні публікації