Наш портал розповідає про служіння православних громад Боярського благочиння (Київська єпархія, Українська Православна Церква).
Проект заснований та здійснюється з благословіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України


 

З 25 по 30 липня в Україні відбуватимуться головні урочистості з нагоди 1020-річчя Хрещення Київської Русі

20. 07. 2008

Святий рівноапостольний князь Володимир - Хреститель Киъвської Русііі

На святкування 1020-ліття Хрещення Русі в Україну прибудуть делегації Константинопольського та Московського Патріархатів на чолі з їх Предстоятелями – Святішими Патріархами Варфоломієм і Алексієм, а також представники інших помісних Православних Церков.
 
Програма святкових заходів
 
25 липня, п’ятниця

10:30 – зустріч Патріарха Варфоломія біля святих врат Києво-Печерської Лаври, короткий молебень на території Верхньої Лаври.

26 липня, субота

11:00 – молебень у Софійському Соборі. Освячення відновлених Царських врат та встановлених дзвонів.

12:00 – Софійська площа: звернення Президента України, слова Патріарха Варфоломія і Митрополита Володимира.

14:30 – відкриття виставки в “Українському домі”, презентація ювілейних монет і погашення поштових марок. За участю Патріарха Варфоломія і представників УПЦ.

17:00 – зустріч Патріарха Алексія біля святих врат Києво-Печерської Лаври, потім вітання Патріарха Алексія до лаврської братії на території Ближніх печер. Відвідування Київської духовної академії.

18:30 – зустріч Святіших Патріархів Варфоломія та Алексія із Блаженнішим Митрополитом Володимиром у резиденції Предстоятеля УПЦ.

27 липня, неділя

8:30 – Божественна літургія на Володимирській гірці за участю Патріархів Варфоломія та Алексія. (Пряма трансляція на телеканалі “Глас”).

12:00 – покладення квітів до пам’ятника жертв Голодомору.

18:15 – відвідування місця будівництва кафедрального собору Воскресіння Христового (за мостом біля ст.метро “Либідська”). Молебень та прощання із Патріархом Варфоломієм.

28 липня, понеділок, день пам’яті князя Володимира

10:00 – Божественна літургія на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври за участю Патріарха Алексія. (Пряма трансляція на телеканалі “Глас”) По закінченні – хресний хід на Дальні печери.

29 липня, вівторок

14:00, Донецьк – молебень у Спасо-Преображенському кафедральному соборі за участю Патріарха Алексія.

30 липня, середа

9:00, Успенська Святогорська Лавра – Божественна літургія за участю Патріарха Алексія. (Пряма трансляція на телеканалі “Глас”).

Будь ласка, слідкуйте за новинами, у  програмі можливі зміни.


 

Додати в соціальні мережі


Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community News2.ru Korica Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru МоёМесто.ru

Автопідбір публікацій за темоюСусідні публікації