Наш портал розповідає про служіння православних громад Боярського благочиння (Київська єпархія, Українська Православна Церква).
Проект заснований та здійснюється з благословіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України


 

Пасхальні куличі зі Свято-Успенської Почаївської лаври прибули до Боярки

01. 05. 2008

 Пасхальні вітання

Мабуть, найбільше подарунків до свят чекають знедолені, хворі й діти. Адже для них будь-яке свято асоціюється в першу чергу з дивом, казкою, чарівними миттєвостями, коли здійснюються найзаповітніші мрії… Ось чому зовсім невипадково відбулася пасхальна благодійна акція, яка розпочалася, з благословення Блаженнійшого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, 28 квітня. Стартувала вона в Києво-Печерській лаврі, де відбувся дитячий святковий концерт для дітей із дитячих будинків та спеціалізованих шкіл міста Києва і області. Безпосереднім продовженням цієї акції стало привітання зі Світлим Христовим Воскресінням – головним святом усього православного світу – в населених пунктах. А продовжилася безпосередньо по лікарнях та дитячих будинках.

Зокрема, 29 квітня учасники акції відвідали в Боярці дитячу обласну лікарню, дитячий будинок сімейного типу „Родина” та дитячий будинок „Малятко”, вручивши діткам пасхальні листівки та буклети з благословенням Блаженнійшого Митрополита Володимира, подаруночки та Пасхальні куличі, випечені в Свято-Успенській Почаївській лаврі. Крім того, активну участь в цій акції взяв і благодійний фонд „Рідний дім”.

Наша довідка: Благодійний фонд ордену святого Князя Володимира „Рідний дім” заснований у 2004 році Корпорацією „Енерготранс-інвест” (м.Київ), підприємствами ВАТ” Азот” (м.Черкаси), ВАТ „Чернігівське Хімволокно” (м.Чернігів) та ЗАТ „Росава” (м.Біла Церква). Головними напрямами діяльності фонду є духовність, здоров’я, освіта і культура, спорт та соціальна й медична допомога. Та з перших днів заснування однією з пріоритетних програм діяльності фонду стала реальна допомога дітям з соціально незахищених родин. Зокрема, робота по створенню умов для духовного розвитку дітей, росту їх патріотичних почуттів, виховання високої відповідальності за себе і віри в процвітання країни. Святе Благословення Блаженнійшого Митрополита Володимира, особиста участь, духовна опіка і допомога в здійсненні практичних кроків постійно надається Архієпископом Володимиром, настоятелем Почаївської Свято-Успенської Лаври, Архієреями Черкаської і Чернігівської єпархій, Благочинним м.Києва, Настоятелем Свято-Іллінської парафії протоієреєм Віталієм Косовським. Фінансування різноманітних проектів фонду здійснюється за рахунок добровільних внесків підприємств, приватних осіб та компаній.
 
Допомогу у роздачі подарунків надали волонтери – студенти Медуніверситету. Києво-Святошинське благочиння організувало дитячу пасхальну виставу та виступ хорових колективів від Свято-Михайлівської парафії міста Боярка, яку очолює протоієрей Віктор Мерзлікін. Також були дитячі хорові колективи недільних шкіл від Боярської парафії Виносу Чесних Древ (настоятель – ієрей Андрій Бондарук) і недільної школи  Свято-Микольської парафії (настоятель –  протоієрей Валерій Дьомін), яка знаходиться при Навчально-оздоровчому комплексі військового ліцею імені І.Богуна.

Умите вранішнім дощем цікаве сонце привітно зазирає до світлих вікон „Родини”. І дивується: чому так порожньо в дитячому будинку? Де ж його вихованці? Хоча до обіду ще дві години, всі зібралися, звичайно ж, у… їдальні. Адже після невеличкої бесіди про Пасхальні свята, яку провів у „родинній” церві ієрей Василь, всі – і гості, і діти-господарі – дружно розсілися за столами, смакуючи привезеними зі Свято-Успенської Почаївської лаври запашними пасочками.

 

Боярка. Пасхальні вітання

Боярка. Пасхальні вітання

Боярка. Пасхальні вітання

Боярка. Пасхальні вітання

Боярка. Пасхальні вітання

Звіт підготував Радислав Кокодзей
“Боярка-Інформ”, газета Боярської міської ради (підписний індекс 98573)
Фотографії надані автором


 

Додати в соціальні мережі


Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community News2.ru Korica Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru МоёМесто.ru

Автопідбір публікацій за темоюСусідні публікації