Наш портал розповідає про служіння православних громад Боярського благочиння (Київська єпархія, Українська Православна Церква).
Проект заснований та здійснюється з благословіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України


 

Запрошуємо до недільної школи Свято-Миколаївського храму

09. 09. 2007

Шановні брати та сестри!

Під час занять з малювання у Недільнійшколі при парафії Свято-Миколаївської церквиУ недільній школі при Свято-Миколаївській церкві дітки з вересня по травень вивчають Закон Божий, знайомляться з Біблією, історією православних свят, навчаються у гуртках рукоділлю, бісероплетінню, малюванню. Найкращі учні школи беруть участь у благодійних проектах, виставках, міських заходах. Тим самим – роблять свій внесок у відродження християнських традицій. Ми допомагаємо кожній дитині розкрити і розвинути творчі здібності, якими їх наділив Всемогутній Бог.

Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина увійшла до нашої християнської родини, або хочете співпрацювати з нами і реалізувати православні проекти, будь ласка, звертайтеся до нашої недільної школи за адресою: м.Боярка, вул.Хрещатик, 103, Свято-Миколаївський храм, що на території військового ліцею ім. Івана Богуна. Чекаємо на вас кожної суботи з 14-30 до 16-00 та у неділю з 11-00 до 12-30. Наши телефони: 8 (093) 656 7608 – Луніна Мар’яна Ігорівна, керівник недільної школи; 8 (097) 853 5011 – Кузнецова Діана Олександрівна, викладач, 8 (095) 550 0648 – Ковальова Віра, викладач.

 


 

Додати в соціальні мережі


Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community News2.ru Korica Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru МоёМесто.ru

Автопідбір публікацій за темоюСусідні публікації