Наш портал розповідає про служіння православних громад Боярського благочиння (Київська єпархія, Українська Православна Церква).
Проект заснований та здійснюється з благословіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України


 

Епископ Іларій звершив богослужіння в Свято-Михайлівському храмі

09. 01. 2015

8 січня, у день пам’яті Собору Пресвятої Богородиці, з благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії, єпископ Макарівський Іларій звершив Божественну Літургію в історичному Свято-Михайлівському храмі міста Боярка.

Його Преосвященству співслужили благочинний Боярського благочиння протоієрей Володимир Паращак, настоятель храму протоієрей Віктор Мерзлікін та духовенство міста.

Під час богослужіння, з благословіння Блаженнійшого Митрополита Онуфрія, Владика удостоїв церковних нагород настоятеля Свято-Михайлівського храму правом служіння з відкритими Царськими вратами до молитви “Отче наш” та клірика храму ієромонаха Флавіана (Гоженко) – правом носіння палиці.

Після відпусту Владика привітав усіх присутніх зі святом Різдва Христового та передав благословіння Предстоятеля Церкви – Митрополита Київського і всієї України Онуфрія. Наприкінці ієромонах Флавіан від імені духовенства міста та парафіян подякував преосвященному епископу Іларію за євхаристичне спілкування та побажав допомоги Божої в несінні святительського хреста.

Також Владика відвідав новозбудовану поминальну каплицю на честь Іоанна Хрестителя, що знаходиться на центральному кладовищі міста Боярка.


 

Додати в соціальні мережі


Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community News2.ru Korica Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru МоёМесто.ru

Автопідбір публікацій за темоюСусідні публікації