Наш портал розповідає про служіння православних громад Боярського благочиння (Київська єпархія, Українська Православна Церква).
Проект заснований та здійснюється з благословіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України


 

Відбулось перше богослужіння у новозбудованній каплиці

16. 11. 2014

15 листопада з благословіння Блаженнійшого митрополита Київського і всієї України Онуфрія у новозбудованій поминальній каплиці на честь святого Іоанна Хрестителя в місті Боярка звершено перше богослужіння.

Панахиду очолив духівник Боярського благочиння протоієрей Віктор Мерзлікін, у співслужінні настоятеля каплиці, клірика Свято-Михайлівського храму ієромонаха Флавіана (Гоженко) та духовенства міста. За богослужінням підносились особливі молитви за спокій душ всіх спочилих боярчан, воїнів та всіх трагічно загиблих під час протистоянь та бойових дій.

По закінченню панахиди ієромонах Флавіан зачитав молитву на освячення колива та звернувся до присутніх з вітальним словом, висловивши подяку всім хто доклав зусиль у будівництві. «Сьогодні кожен із нас став учасником історичної події, ще один храм, місце особливої присутності Божої ожив в молитві. Нехай Господь прийме цю жертву від рук наших, а ця святиня, стане світлою пам’яттю про наших предків та свідченням нашої святої православної віри. Милостивий Господь нехай благословить наше місто і Державу миром і злагодою, а наших спочилих предків вселить у Своєму Вічному Царстві» – наголосив отець Флавіан.

 


 

Додати в соціальні мережі


Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community News2.ru Korica Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru МоёМесто.ru

Автопідбір публікацій за темоюСусідні публікації