Наш портал розповідає про служіння православних громад Боярського благочиння (Київська єпархія, Українська Православна Церква).
Проект заснований та здійснюється з благословіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України


 

Відбулось засідання Духовної Ради при Боярській Міській Раді

16. 10. 2014

16 жовтня відбулось засідання Духовної Ради при Боярській міській Раді, в якій прийняли участь представники церков та релігійних організацій міста Боярки. З благословіння Блаженнійшого Митрополита Онуфрія Українську Православну Церкву представляли священники Боярського благочиння: протоієреї Андрій Бондарук і Сергій Отрох та ієромонах Флавіан (Гоженко).

З радістю констатували факт, що Українська Православна Церква найбільша релігійна організація в місті, яка налічує 8 церковних громад та займається активною соціальною діяльністю. Зокрема на сьогодні УПЦ опікується вихованцями військового ліцею імені І.Богуна, викладається курс християнської етики учням Києво-Святошинської гімназії, два лікарняних храми проводять опіку над хворими в дитячій та дорослій обласних лікарнях міста, проводяться зустрічі з дітьми дитячих садочків, будується поминальна каплиця на центральному кладовищі в пам’ять всіх спочилих Боярчан. При кожному храмі активно діють бібліотеки і недільні школи для дітей та дорослих. Все це є свідченням глибокої віри і твердості духу православних боярчан. Також було прийнято рішення підсилити молитви про мир в Україні.

З благословіння Блаженнійшого митрополита Онуфрія Українська Православна Церква 19 жовтня ініціює хресну ходу містом Боярка в ім’я миру. Хода розпочнеться о 14 годині молебнем біля історичного Свято-Михайлівського храму, пройде крізь всі православні храми і завершиться біля Покровської церкви молитвою за Україну. Ініціатива була схвалена і підтримана міським головою Т.Г.Добрівським та депутатським корпусом.

Фото – Підручний Олександр


 

Додати в соціальні мережі


Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community News2.ru Korica Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru МоёМесто.ru

Автопідбір публікацій за темоюСусідні публікації