Наш портал розповідає про служіння православних громад Боярського благочиння (Київська єпархія, Українська Православна Церква).
Проект заснований та здійснюється з благословіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України


 

Допомога дитям із зони бойових дій

06. 09. 2014

5 вересня з благословіння Блаженнійшого Онуфрія, митрополита Київського та всієї України в Свято-Михайлівському храмі міста Боярка відбулась зустріч ієромонаха Флавіана (Гоженко) та депутата Києво-Святошинської районної Ради Потапова Василя Костянтиновича. Під час зустрічі були обговорені питання співпраці Свято-Михайлівської парафії та Районної Ради у справах допомоги дітям із зони бойових дій.

По завершенні зустрічі було доставлено гуманітарну допомогу: речі і продукти харчування дітям, позбавленним батьківської опіки, які прибули до Києва із зони бойових дій, та знаходяться в одному з пансіонатів Пущі Водиці. Отець Флавіан поспілкувався із дітьми, кожного благословив іконкою Воскресіння Христового і розповів про велике значення віри та надії у наш нелегкий час.

http://boyarka.church.ua


 

Додати в соціальні мережі


Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community News2.ru Korica Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru МоёМесто.ru

Автопідбір публікацій за темою



Сусідні публікації