Наш портал розповідає про служіння православних громад Боярського благочиння (Київська єпархія, Українська Православна Церква).
Проект заснований та здійснюється з благословіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України


 

Свято останнього дзвоника в Києво-Святошинській класичній гімназії

03. 06. 2014

30 травня з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія, священник Боярського благочиння – ієромонах Флавіан (Гоженко) взяв участь у святі останнього дзвоника в Києво-Святошинській районній класичній гімназії.

На святі були присутні Губернатор Київської області Шандра Володимир Миколайович, Голова Києво-Святошинської районної державної адміністаціі Возний Сергій Олександрович, боярській міський голова – Добрівський Тарас Григорович.

Під час урочистої лінійки отець Флавіан звернувся до поважних гостей, викладачів та школярів зі словом настанови, в якому підкреслив значення Православної Церкви в житті нашої країни та у справі духовно-патріотичного виховання молодого покоління і побажав всім присутнім мирного неба та твердої віри. За сумлінну працю у вивченні курсу основ християнської етики почесними грамотами були нагородженні учні гімназії.

Вже багато років Свято-Михайлівський храм та Києво-Святошинська гімназія у місті Боярка ведуть плідну співпрацю у напрямку морального та духовного виховання майбутнього покоління. З благословення Блаженнійшого митрополита Київського і всієї України Володимира та відповідно до робочого плану гімназії, ієромонахом Флавіаном викладається курс християнської етики. Цей курс допомагає сучасному молодому поколінню здобути основи моралі та духовності, що є складовою частиною становлення особистості. В 2013 році Блаженнійшим митрополитом Володимиром гімназія була нагороджена Орденом “Преподобного Нестора Літописця” III ступеня.


 

Додати в соціальні мережі


Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community News2.ru Korica Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru МоёМесто.ru

Автопідбір публікацій за темоюСусідні публікації