Наш портал розповідає про служіння православних громад Боярського благочиння (Київська єпархія, Українська Православна Церква).
Проект заснований та здійснюється з благословіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України


 

Колядки скріплені християнською любов’ю

15. 01. 2013

Ще з давніх часів українці вітали з різдвяними святами сім’ї своїх родичів, друзів і знайомих колядками та щедрівками. Цю добру традицію шанують і в боярських храмах. Так, між духовенством та прихожанами Свято-Миколаївського храму (при Навчально-оздоровчому комплексі військового ліцею ім. Івана Богуна м. Боярки) та Свято-Пантелеімонівського храму, що знаходиться на території лікарні, уже давно налагоджені особливі дружні стосунки, скріплені християнською любов’ю. 

Тож на святки після літургії у Свято-Миколаївську церкву завітав клір Свято-Пантелеймонівського храму, привітавши духовенство та прихожан зі Різдвом Христовим. А 13 січня, на Щедрий вечір, молодіжний хор Свято-Миколаївського храму привітав із Різдвяними святами духовну родину Свято-Пантелеймонівської церкви, заспівавши тропар та величання святителеві Василію Великому, колядки та щедрівки.

Особливо святкова атмосфера запанувала, коли зазвучала колядка «Нова радість стала»: її співали разом і обидва хори, і священики, і прихожани, і гості з Києва, і малі дітлахи, продемонструвавши справжнє різдвяне єднання. Отці Костянтин та Андрій від усієї парафії подякували молодіжному хорові за вітання та вручили подарунки.


 

Додати в соціальні мережі


Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community News2.ru Korica Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru МоёМесто.ru

Автопідбір публікацій за темоюСусідні публікації