Наш портал розповідає про служіння православних громад Боярського благочиння (Київська єпархія, Українська Православна Церква).
Проект заснований та здійснюється з благословіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України


 

5 грудня ліцеїстів привітали із Днем Збройних Сил України

11. 12. 2012

5 грудня у Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею ім. Івана Богуна (м. Боярка) відбувся святковий концерт, присвячений Дню Збройних Сил України. Перед учнями, їхніми вчителями та гостями виступили керівники Навчально-оздоровчого комплексу та протоієрей Валерій – настоятель Свято-Миколаївського храму при ліцеї.

Майор Євген Пікуль урочисто привітав вихованців та працівників навчального закладу зі святом. З нагоди Дня Збойних Сил Євген Васильович вручив ліцеїстам та їхнім наставникам подячні грамоти та грошові винагороди.

Із вітальним словом до учнів та їхніх учителів звернувся і настоятель Свято-Миколаївського храму протоієрей Валерій. Із свого військового (о. Валерій у минулому – офіцер радянської армії), і священицького досвіду він закликав ліцеїстів дорожити званням та служити і Богу, і людям.

Після привітальних виступів на присутніх чекала музична частина: виступали дитячі колективи Боярки, вокальний дует «Калина» (який складається з прихожан Свято-Миколаївського храму)  і, звичайно, ліцеїсти.

З нагоди свята було оголошено додатковий вихідний день, що стало чи не найкращим подарунком для ліцеїстів.

Також особливу подяку висловили подружжю Орлових, які взяли на себе левову частку організаційної роботи для проведення концерту.


 

Додати в соціальні мережі


Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community News2.ru Korica Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru МоёМесто.ru

Автопідбір публікацій за темоюСусідні публікації