Наш портал розповідає про служіння православних громад Боярського благочиння (Київська єпархія, Українська Православна Церква).
Проект заснований та здійснюється з благословіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України


 

У Боярці пройшов концерт православної авторської пісні

14. 11. 2012

11 листопада 2012 року в актовій залі Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею ім. Івана Богуна (м. Боярка) відбулося знайомство прихожан боярських храмів і ліцеїстів із творчістю дуету «Братцы» (братами-­близнюками протоієреєм Вадимом і Костянтином Качаловими з Білгорода) та відомого російського співака і композитора Вадима Байкова.

Але цьому знайомству передувало інше: воно відбулося на Святій Горі Афон. Саме там священики боярського храму Пантелеймона Цілителя ієреї Андрій і Костянтин Дворові (теж брати­ і близнюки) познайомилися з дуетом «Братцы», а познайомившись, домовилися, що якось зустрінуться. Милістю Божою так і сталося: «Братцы» приїхали до Києва на фестиваль «Благодатне небо», присвячений відкриттю Афонського подвір’я в Києві та, звичайно ж, завітали в Боярку.

В неділю в Свято-Пантелеймонівському храмі Боярки священики разом відслужили Божественну Літургію, а після того дали концерт. В актовій залі Навчально-оздоровчого комплексу зібралися прихожани боярських храмів, духовенство, були, звичайно ж, і ліцеїсти, які ще й допомогли налаштовувати апаратуру. На сцені священики розмістили ікону Миколи Чудотворця, привезену з Афону.

Дует «Братцы» виконав пісні «Близко иль, далеко ли», «Дивен Бог во святых Своих», «Жизнь наша калина», «Научись говорить “Прости”» та «Лампадка». Кожна композиція − це своєрідні духовні сходинки для братів священиків.

Чи не найбільше аплодувала аудиторія словам пісні «Жизнь наша калина»:

Жизнь наша земная

Вовсе не простая:

Вкус тройной имеет,

Как ягода лесная,

Ягода калина.

Горькая, словно скорби,

Кислая, как грехи,

Сладкая, будто милость

Божией руки.

Завершував концертну програму Вадим Байков із піснею «Матушка», присвяченою його духовній наставниці монахині Єлисаветі (Кольцовій). Боярську публіку він зачарував емоційним та щирим виконанням: глядачі обдарували його гучними оплесками. Тож не дивно, що було чимало охочих придбати новий альбом Вадима Байкова «Небо» з автографом автора.

На думку «Братців», подвиг Вадима Байкова полягає в тому, що він зумів відкинути своє минуле (кар’єру успішного поп-­співака) та піти шляхом, накресленим Господом. Після того Вадим Геннадійович свій талант і професійність спрямував у русло православної пісні.

«Братцы» висловили глядачам подяку за теплий прийом у Боярці і словами апостола Павла, побажали присутнім «завжди радіти, невпинно молитися, за все дякувати». «Господь дає нам можливість радіти тричі: духом − у молитві, душею − у творчості, і тілом, коли підемо трапезувати. Ангела Охоронця вам!», – попрощалися гості.


 

Додати в соціальні мережі


Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community News2.ru Korica Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru МоёМесто.ru

Автопідбір публікацій за темоюСусідні публікації