Наш портал розповідає про служіння православних громад Боярського благочиння (Київська єпархія, Українська Православна Церква).
Проект заснований та здійснюється з благословіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України


 

У Боярському ліцеї ім. Івана Богуна пройшов благодійний концерт «Різдво Богородиці»

25. 09. 2012

Святкування Різдва Пресвятої Богородиці у Навчально-­оздоровчому комплексі Київського військового ліцею ім. Івана Богуна (м. Боярка) розпочалося ще зранку 21 вересня. Спершу було богослужіння у Свято­-Миколаївському храмі, який знаходиться на території комплексу. А після літургії, з ініціативи парафії, спеціально для ліцеїстів пройшов концерт. Привітати їх зі святом приїхав фольклорно-­етнографічний гурток «Дивограй» Макарівського центру творчості дітей та юнацтва ім. свт  Димитрія Ростовського за участю Михайла Кухара.

Спочатку перед ліцеїстами виступив Ігор Годенков – директор центру творчості ім. свт  Димитрія Ростовського. Він не лише привітав усіх присутніх зі святом та закликав ліцеїстів бути патріотами, а й зворушив глядачів читанням власних віршів. На пам’ять про цю зустріч Ігор Леонідович подарував бібліотеці ліцею збірки своїх поезій та диски.

У програмі концерту прозвучали патріотичні, духовні та народні пісні. До глибини душі пройняли глядачів пісні «Батюшка Серафим» та «Царица моя Преблагая» у виконанні Михайла Кухара. Блискучими були й виступи дівчаток із гуртка «Дивокрай»: гучні овації викликав їхній музичний номер «Садочок».

Від імені усіх присутніх за чудову концертну програму колективу подякував заступник начальника Навчально-­оздоровчого комплексу Київського військового ліцею ім. Івана Богуна, майор Євген Пікуль. Він вручив керівнику «Дивокраю» Тамарі Отрох грамоту, а також привітав її з Днем народження, який саме припав на свято. Натомість, Тамара Миколаївна запросила співочий колектив Свято-Миколаївської парафії на «Свято української пісні», яке відбудеться 12 жовтня.

На знак вдячності від ліцеїстів дівчатка з гуртка «Дивокрай» отримали цукерки, а дорослі – квіти. Євген Васильович продовжив естафету із запрошуванням колективів до себе та закликав гостей приїхати до Боярки на ювілей ліцею, який буде в листопаді.

Після завершення концерту ліцеїсти запросили юних співачок, які так давно мріяли скуштувати солдатської каші, до їдальні. Щасливі усмішки учасниць гуртка «Дивокрай» та учнів військового ліцею свідчили про те, що зустріч справді вдалася та запам’ятається на довго.


 

Додати в соціальні мережі


Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community News2.ru Korica Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru МоёМесто.ru

Автопідбір публікацій за темоюСусідні публікації