Наш портал розповідає про служіння православних громад Боярського благочиння (Київська єпархія, Українська Православна Церква).
Проект заснований та здійснюється з благословіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України


 

21 вересня Православна церква святкує Різдво Пресвятої Богородиці

21. 09. 2012

Коли наблизився час народитися Спасителю світу, в галилейському місті Назареті жив нащадок царя Давида Іоаким з дружиною своєю Анною. Обидва вони були благочестиві і відомі перш за все не за царське походження, а за власне смирення і милосердя. Все їхнє життя було проникнуте любов’ю до Бога і людей.

Іоаким і Анна дожили до глибокої старості, але дітей не мали, і це дуже їх засмучувало. Проте, не зважаючи на свою старість, вони не переставали просити у Бога, щоб Він послав їм дитину та дали обітницю: якщо у них народиться маля, то віддадуть його на служіння Богові.

Треба сказати, що в той час кожен єврей сподівався, що через своїх нащадків опиниться в царстві Мессії, тобто Христа Спасителя.  А тому людей, які не мали дітей, – зневажали і вважали, що так Бог покарав їх за гріхи. Іоакиму, як нащадку царя Давида було особливо тяжко, адже саме в його роді повинен був народитися Христос.

Та за терпіння, велику віру, любов до Бога і одне одного, Господь послав Іоакимові і Анні велику радість: на старості років у них народилася донька. За вказівкою Ангела Божого, дівчинку назвали Марія.

Народження Марії принесло радість не тільки її батькам, але і всім людям, тому що Вона була обрана Богом бути Матір’ю Сина Божого, Спасителя світу.

Св. Православна Церква святкує Різдво Пресвятої Діви Марїї 21 вересня.

Це – одне з великих свят.

Цього дня на службі співають Тропар Різдву Богородиці:

Рождество Твое, Богородице Дево, радость возвести всей вселенней: из Тебя бо воссия Солнце правды Христос Бог наш; разрушив клятву, даде благословение, и упразднив смерть, дарова нам живот вечный.

 


 

Додати в соціальні мережі


Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community News2.ru Korica Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru МоёМесто.ru

Автопідбір публікацій за темоюСусідні публікації