Наш портал розповідає про служіння православних громад Боярського благочиння (Київська єпархія, Українська Православна Церква).
Проект заснований та здійснюється з благословіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України


 

Чому католицькі священики дозволяють своїм вірними молитися і причащатися у православних церквах, а православні священики забороняють навіть молитися з “інославними”?

25. 07. 2012

Запитання: Чому католицькі священики дозволяють своїм вірними молитися, сповідатися і причащатися у православних церквах, а православні священики, навпаки, забороняють навіть спільні молитви з “інославними” християнами? Відповідають: церковнослужителі Свято-Миколаївської церкви  при військовому ліцеї.

Заборона православним християнам причащатися у католиків базується на 10 апостольському правилі: “Аще кто отлученным от общения церковного помолиться, хотя бы то было в доме, таковый да будет отлучен”. До розділення Єдиної Церкви на дві: Східну (православну) та Західну (католицьку), християни причащалися від єдиної чаші. Остаточно церква розділилася в 1054 році, але розбіжності у розумінні Євангелія почали проявлятися раніше. 

Католицька церква прийняла догмат (закон) про сходження Святого Духу не тільки від Бога Отця, а і від Бога Сина, що заперечує рішення Другого Вселенського собору з цього питання. Католицька Церква не визнає ряд апостольських правил. Наприклад, Католицька Церква забула 63-тє правило, яке засуджує піст в суботу. Низка подібних розбіжностей між Православною і Католицькою Церквами не дозволяє православним мирянам причащатися в Католицькій Церкві.


 

Додати в соціальні мережі


Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community News2.ru Korica Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru МоёМесто.ru

Автопідбір публікацій за темоюСусідні публікації