Наш портал розповідає про служіння православних громад Боярського благочиння (Київська єпархія, Українська Православна Церква).
Проект заснований та здійснюється з благословіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України


 

Урочистий захід до 26-ї роковини Чорнобильської катастрофи

07. 05. 2012

Урочистий захід до 26-ї роковини Чорнобильської катастрофи

26 квітня 2012 року в Києво-Святошинській районній класичній гімназії відбувся захід, присвячений 26-м роковинам Чорнобильської катастрофи. На урочистому заході зустрілися ліквідатори аварії на ЧАЕС, представники влади, духовенства, закладів та установ району, громадських організацій, гості з різних куточків України, іноземні гості, діти, підлітки та молодь.

Захід відкрив Ієромонах Флавіан. У своїй проповіді він говорив про страждання ліквідаторів, про те, що заради ближніх вони віддали свою найбільшу цінність – життя. Від імені місцевої влади подякував ліквідаторам аварії на ЧАЕС Валерій Михайлович Дубовецький. Президент Районної громадської організації «Дзвони Чорнобиля Києво-Святошинського району» Діана Кузнецова розповіла про роботу по допомозі інвалідам та потерпілим від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Зворушливі пісні на чорнобильську та християнську тематику прозвучали у виконанні музичного колективу «Преображення» (м.Вишневе) та керівника хору «Горлиця» Любов Рачинської (с.Тарасівка). З невеликою концертною програмою виступив дитячий танцювальний ансамбль Боярського будинку культури.

Керівник ВГО «Діти Чорнобиля» Куницька Т. представила гостя із Італії, який розповів про те, що в родинах італійців з метою оздоровлення побувало вже багато дітей з Києво-Святошинського району. Тож італійці по-справжньому зріднилися з українцями, знають більше про Україну та її культуру. А українські діти вивчили мову, розширили своє світосприйняття, стали краще розуміти людей інших національностей.

Голова РГО «Інвалідів Чорнобиля» Дерда І.І. говорив про активність ліквідаторів та подарував від їх імені Свято-Михайлівському храму ікону «Чорнобильський Спас». По закінченні гості були запрошені на обід, організований на благодійні кошти депутата Боярської міської ради Видрі О.В.

У фойє гімназії була розгорнута виставка «Чорнобильська гіркота», на котрій представлено понад 300 робіт інвалідів та потерпілих від аварії на ЧАЕС, об’єднаних у організацію «Дзвони Чорнобиля Києво-Святошинського району».

За матеріалами ІАС ЦСПР


 

Додати в соціальні мережі


Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community News2.ru Korica Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru МоёМесто.ru

Автопідбір публікацій за темоюСусідні публікації