Наш портал розповідає про служіння православних громад Боярського благочиння (Київська єпархія, Українська Православна Церква).
Проект заснований та здійснюється з благословіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України


 

Предстоятель Української Православної Церкви освятив пам’ятник жертвам Голодомору 1932-1933 років

23. 11. 2008

Київ. Пам’ятник жертвам Голодомору

У рамках вшанування 75-х роковин Голодомору 1932-1933 років, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир, на прохання Президента України, звершив чин освячення новозбудованого пам’ятного знаку на честь жертв Голодомору, який було зведено неподалік Києво-Печерської Лаври у Парку Слави.

Предстоятелю співслужили архієреї Української Православної Церкви. На богослужінні був також присутній Генеральний секретар Священного Синоду Константинопольського Патріархату архімандрит Елпідофор (Ламбрініадіс), який перебуває в Україні за запрошення Української Православної Церкви.

Після освячення біля підніжжя пам’ятника була звершена заупокійна літія «за упокій душ спочилих і від безбожної влади голодом заморених». За заупокійним богослужінням молилися Президент України Віктор Ющенко з дружиною, прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, київський міський голова Леонід Чернівецький, Президенти Латвійської (Валдис Затлерс) та Литовської (Валдас Адамкус) республік, представники багатьох іноземних держав, депломатичного корпусу та релігійних конфесій.

Насамкінець відбулася церемонія покладання квітів та горщиків з свічками до Меморіального знаку, а безпосередньо перед початком поминальної заходу були зачитані імена жертв трагедії.


 

Додати в соціальні мережі


Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community News2.ru Korica Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru МоёМесто.ru

Автопідбір публікацій за темоюСусідні публікації